Moko: Augu drąsiai, Tėčių rytmetis, Mamos laikas

Ar esate pajutę, kad visos atrodo mamos, kaip mamos... o aš?

ar būna, kad socialiniuose tinkluose mamas matote alpstančias iš motinystės laimės, bet na Jums ne taip... Su kokiais pavyzdžiais save nesąmoningai lyginate? IG turinčiais tūkstančiais sekėjų, visada pasitempusiomis ar su kaimyne iš gretimo buto? 

Manau visoms anksčiau ar vėliau bent kelioms akimirkoms ar dienoms dingsta saldus motinystės skonis ir svajonė būti geriausia mama pasaulyje savo vaikui tarsi subliūkšta. Bet kas Jums pasakė, kad Jūsų tokios, kokia esate -nepakanka Jūsų vaikui? 

Augindama 4 pametinukus sau uždavinėdavau eilę tokių klausimų, buvau net nominuota Angelas vardu mama, įvardinama kaip SUPER mama, bet SUPER nesijaučiau... angelu-taip pat ne visada.  Pati sau atsakiau į eilę klausimų, radau ir į daugelį atsakymus, tad galiu su Jumis dalintis savo atradimais, eksperimentais, fiasko ir vyšniomis ant torto. 

Kas aš? Esu Joana Gudžiūnienė, Vaikų ir jaunimo visapsusiško lavinimo centro įkūrėja, ankstyvojo ugdymo entiziastė ir praktikė. Turiu tarptautinio verslo magistro laipsnį, bet į tarptautinius vandenis žiūriu ieškodama literatūros savo kelionei po vaikų auginimo pasaulį.  

Vedu mokymus, kuriu autorines programas kūdikiams, vaikams ir neįgaliesiems, domiuosi neuroedukacija, šeimos psichologija, tyrinėju gyvenimą smalsiai ir drąsiai, ir nuolat kviečiu jaunas šeimas keliauti kartu sveiko ir laimingo vaiko auginimo kelionėje, su didžiule pagarba jam, atsakomybe, ribomis ir tikrąja meile. Nebijau plaukti prieš srovę, bet neatsisakau galimybės ir ramiai dreifuoti ugdymo žinių jūroje. Šioje kelionėje esu ne viena, valtyje vietos dar yra. Junkitės ir Jūs. 

O jei užklupę iš pasalų paklausite kas reikalinga, o kas tik madinga -be užuolankų kviesiu į diskusiją, nes reikalinga ir būtina - ne visiems yra tie patys dalykai.