Augu drąsiai

Šių nuotolinių Augu drąsiai užsiėmimų metu vaikai skatinami stebėti mokytoją, savo tėvus, klausytis ir dalyvauti tiek laiko, kiek jiems yra įdomu. Užsiėmimuose siūlomas turinys skatina vaikus jaustis laisvai, tyrinėti save, smalsauti, o teorinė dalis tėveliams - remtis meile bei pagarba jų amžiui. Tai visapusio ankstyvojo ugdymo užsiėmimai, kuriuose vaikai muzikuodami, judėdami, liesdami ir tyrinėdami savus pojūčius intuityviai mokosi ne tik pagrindinių bei savo amžiui būtinų įgūdžių, bet paraleliai ir ribų suvokimo, bendravimo įgūdžių, emocijų išreiškimo, o taip pat judesio, muzikalumo ir kalbinių žaidimų. Remiantis neuroedukacijos metodais kartu su tėveliais leidžiasi į smagią kelionę, kurioje auga drąsiai kartu. Mamos ir tėčiai kviečiami aktyviai dalyvauti visose veiklose, nors užsiėmimų turinys leidžia dalyvauti vienam vaikui. Klausydamiesi teorinės medžiagos, jie ne tik galimai randa atsakymus į ankstyvojo ugdymo naudos klausimus, jie skatinami ir patys grįžti į vaikystę bei jaustis vaiku, rodant savo mažyliui gyvą ir nesuvaidintą pavyzdį. Užsiėmimų metu skatinama lietuvybė, remiantis trumpais žaidimais, dainelėmis, laisvu muzikos klausymu, vaidinimais bei sensorinėmis užduotimis, kurios lengvai randamos kiekvienuose namuose. Tai autorinė Joanos Gudžiūnienės programa vaikams nuo 4 mėn. iki 3 metų. Augu drąsiai, tai programa, kurioje vaikai su tėvais mokosi ir kaskart atranda kažką naujo! Judesys, muzika, sensorika bei daug kitų dalykų, tam kad vaikai augtų visapusiškai lavinami bei laimingi!

Augu drąsiai. 1 - 3 pamokos

Eur 25.00

Užsiėmimus veda Joana Gudžiūnienė

Augu drąsiai. 4 - 7 pamokos

Eur 35.00

Užsiėmimus veda Joana Gudžiūnienė

Augu drąsiai. Vasara

Eur 15.00

Užsiėmimus veda Joana Gudžiūnienė

Kūdikių kalbos magija

Kūdikių kalbos magija - autorinė programa patiems mažiausiems! Pirmoji pažintis su edukaciniais eilėraštukais ir dainelėmis, koordinacijos ir motorikos lavinimo žaidimai, kūdikių gestų kalbos pradmenys!⠀ Kūdikių gestų kalba - alternatyvios komunikacijos priemonė, kuri ne tik leidžia tėveliams savo mažylius suprasti labai anksti, tačiau yra labai intensyvi smegenų lavinimo priemonė. ⠀ Mažyliai per gestus mokosi atpažinti poreikį ir jį iškomunikuoti. Tėveliai reaguodami į vaiko poreikį stiprina vaiko pasitikėjimo savimi jausmą bei demonstruoja, koks vaikelis svarbus ir mylimas.⠀

Kūdikių kalbos magija. 1 - 3 pamokos

Eur 20.00

Užsiėmimus veda Gintautė Sinkevičienė

Kūdikių kalbos magija. 4 - 6 pamokos

Eur 20.00

Užsiėmimus veda Gintautė Sinkevičienė

Kūdikių kalbos magija. 1 - 6 pamokos

Eur 30.00

Užsiėmimus veda Gintautė Sinkevičienė

Dviejų dalių seminaras tėvams

Temų pavadinimai netipiški ir labai sąmoningai jose noriu palikti šiek tiek intrigos bei sužadinti Jūsų smalsumą jungtis į mokymus dėl savo šeimos, dėl noro suprasti, atpažinti ir atrasti įrankius, kurie keis požiūrį į vaikų auginimą.

I Tema: Bambagyslė.

Jos metu sužinosite:
* kodėl svarbus tikslingas tėvų atsitraukimas skirtingais vaiko raidos momentais;
* kokią žalą daro tėvų perdėtas rūpestis, baimės ir nepasitikėjimas vaiko prigimtinėmis savybėmis;
* kada ribos yra būtinos, auginant besąlyginės meilės išteklius vaiko viduje.

Prisiminsite:
* save, kai buvote maži;
* ir atpažinsite savo tėvų elgesio modelius.

Rasite atsakymus:
* dėl ko net ir suaugę jaučiate tam tikrą emocinį stygių;
* sunkiai sekasi brėžti ribas;
* vis dar nežinote, ko norite iš gyvenimo;
* kitame asmenyje ieškote besąlyginės meilės.

Tai saviįkvėpos susitikimas, po kurio ateina suvokimas, jog ne vaiką reikia auklėti ir mokyti ką daryti, o ko ne. Tai susitikimas, kurio metu atpažinus savo elgesio modelius natūraliai keičiasi šeimos tarpusavio santykiai ir elgesys su vaiku.

Dviejų dalių seminaras tėvams. Bambagyslė

Eur 28.00